Projekt partnerství DEJ SMYSL SVÉ PÁRTY nabízí:

- v rámci víceletého projektu zviditelnění a posílení značky

- umístění loga partnera na reklamních panelech a plochách v hlavním sále

- umístění loga partnera na letácích a plakátech

- umístění loga partnera na předávacích voucherech s vytěženou sumou

- verbální poděkování sponzorům při zahájení akce, v hlavní části večera a při vyhlášení vytěžené sumy

- neverbální poděkování sponzorům pomocí jiných masmédií

(Facebook , MS Deník, https://dejsmyslsveparty.webnode.cz/)

Vážení a milí účastníci akce,přátelé,kamarádi. 

Moc Vám děkujeme za včerejší účast a s radosti Vám oznamujeme,že jsme vybrali jak na školné pro obě holčičky ze ZŠ Železárenská,tak nám také něco málo zbylo na koupi vánočního stromečku a ozdob na oddělení hematologie ve FNSP. Za všechny děti Vám nesmírně děkujeme. Moc si toho a Vás vážím,protože každý,kdo dorazil,ukázal,že má velké srdce. Děkujeme moc.

Workshop pro děti!

S blížícím se mikulášem bude pořádán workshop pro děti - výroba látkových a jiných andělíčků, mikulášů,  prodej za symbolické ceny, výtěžek bude darován taktéž na dobročinné účely.

Ostravský dortík

A v neposlední řadě děkuji Gábince Doležalové a jejím Ostravským dortíkům za nádherný dort, který připravila pro děti, kterých se zúčastnilo neuvěřitelných 128!

HORKÁ NOVINKA!

Nově se dnes také stala partnerem akce CHACHAROVA PIZZA, která doveze dětem k občerstvení 10 DRUHŮ PIZZY GRÁTIS a aby toho nebylo málo, KAŽDÝ KDO SI OBJEDNÁ BĚHEM VEČERNÍ ČÁSTI PIZZU OD CHACHARA A ZAPLATÍ ZA NI OBVYKLOU CENU, TAK 10 % Z KAŽDÉ TAKTO OBJEDNANÉ A ZAPLACENÉ PIZZY NÁM CHACHAŘI DARUJÍ JAKO SPONZORSKÝ PŘÍSPĚVĚK PRO PODPOROVANÉ DĚTI!!!!!!!!!!!!!!!! 

TÍMTO VELICE DĚKUJEME!!!!! 

www.chachar.cz/

Jdeme do II. ročníku charitativní akce Dej smysl své párty

 

Vážení partneři, Vážení umělci a umělkyně, Vážení návštěvníci

dovolujeme si Vám představit II. Ročník charitativní akce s názvem „Dej smysl své párty“, jejímž konáním chceme podpořit dětská zařízení a rodiny s handicapovanými a těžce nemocnými dětmi především v Ostravě a jejím nejbližším okolí a to pouhou běžnou zábavou přátel, blízkých a především široké veřejnosti, kterým není lhostejný život těchto dětí.
 

Popis akce:

Zatímco v minulém ročníku, kterého se zúčastnilo 101 osob, jsme začínali ve večerních hodinách a děti byly pouze účastníky uvítací módní přehlídky, bude tento ročník odstartován dětským odpolednem doprovázeným moderátorem dětských televizních pořadů, významnými sportovci Moravskoslezského kraje, pohádkovými postavami, spoustou soutěží a dětskou hernou. Pozvání také přijali podporované děti z prvního ročníku, tedy ty, které chceme začlenit do kolektivu ostatních dětí. Připravujeme spoustu zábavných soutěží a workshopů, do kterých se zapojí jak děti handicapované, tak děti, které většinu roku tráví svůj čas ve Fakultní nemocnici v Ostravě či děti široké veřejnosti. Nově bude dětem promítána pohádka z produkce České Televize "Tajemství staré Bambitky" v níž hlavní roli stvárnili např. T. Klus a K. Janovičová (https://www.ceskatelevize.cz/porady/10214495452-tajemstvi-stare-bambitky
 
). Dále bude program obohacen vystoupením talentovaných absolventů školy, kterou v tomto ročníku podporujeme, loutkovým představením nebo projekcí moderního večerníčku z tvorby QQ studia Ostrava s názvem "Báječná show".

V pozdních odpoledních hodinách bude program tvořen koncerty různých žánrů a od půlnoci se ponese v rytmičtějším duchu moderní elektronické hudby. Průběh večera bude zpestřen dobročinným turnajem ve stolním fotbálku či dražbou a tombolou s hodnotnými cenami. Pro obě části charitativní akce bude připraveno občerstvení za symbolické ceny, jehož výtěžek bude taktéž použit na charitativní účel tohoto projektu.

Našim záměrem je nejen zkvalitnění života nemocných a handicapovaných dětí v Ostravě a jejím nejbližším okolí, ale také zapojení těchto dětí do běžného života a splnění snů mnoha z nich.

Program akce:

 

14:00 – 18:00   Program pro děti, vstupné 0,- Kč      

 • projekce pohádky ČT - Tajemství staré bambitky (hl. role T. Klus, K. Janovičová)
 • předvánoční workshop Andělské tvoření
 • loutkové představení O Budulínkovi, Zimní pohádka, O Smolíčkovi
 • projekce večerníčku Báječná show

Spoustu soutěží a cen

 • fotbalisté FC Baník Ostrava
 • hokejisté Hc Vítkovice steel
 • házenkářky DHC Sokol Poruba

 

 • a možná příjde i Mikuláš
 • koncert Michal Hudček, finalista superstar
 • pěvecké a houslové představení absolventů ZŠ Železárenská

19:30 – 04:00   Večerní část, vstupné 150,-Kč

 • Bags /pop - rock/
 • Kofe-in /pop - rock/
 • Wicked sound /raggae - dance music/
 •  Petit DFC /funky/
 • Martin Dee /erlektrobreakz/techfunk/
 • Saboter DFC /dnb/
 • Dj Cooldy /dnb/

Turbnaj ve stolním fotbálku

 • dražba
 • tombola

Konáním této charitativní akce podporujeme handicapované a nemocné děti v Ostravě a jejím nejbližším okolí. Přijď se pobavit a podpořit dobrou věc i Ty!