Dej smysl své párty II. Ročník

Vážení přátelé,dovolujeme si Vám představit II. Ročník charitativní akce s názvem „Dej smysl své párty“, jejímž konáním chceme podpořit dětská zařízení a rodiny s handicapovanými a těžce nemocnými dětmi především v Ostravě a jejím nejbližším okolí a to pouhou běžnou zábavou přátel, blízkých a především široké veřejnosti, kterým není lhostejný život těchto dětí.

Popis akce:
Zatímco v minulém ročníku, kterého se zúčastnilo 101 osob, jsme začínali ve večerních hodinách a děti byly pouze účastníky uvítací módní přehlídky, bude tento ročník odstartován dětským odpolednem doprovázeným moderátorem dětských televizních pořadů, významnými sportovci Moravskoslezského kraje, pohádkovými postavami, spoustou soutěží a dětskou hernou. Pozvání také přijali podporované děti z prvního ročníku, tedy ty, které chceme začlenit do kolektivu ostatních dětí. Připravujeme spoustu zábavných soutěží a workshopů, do kterých se zapojí jak děti handicapované, tak děti, které většinu roku tráví svůj čas ve Fakultní nemocnici v Ostravě či děti široké veřejnosti. Nově bude dětem promítána pohádka z produkce České Televize "Tajemství staré Bambitky" v níž hlavní roli stvárnili např. T. Klus a K. Janovičová https://www.ceskatelevize.cz/porady/10214495452-tajemstvi-stare-bambitky). Dále bude program obohacen vystoupením talentovaných absolventů školy, kterou v tomto ročníku podporujeme, loutkovým představením nebo projekcí moderního večerníčku z tvorby QQ studia Ostrava s názvem "Báječná show".

V pozdních odpoledních hodinách bude program tvořen koncerty různých žánrů a od půlnoci se ponese v rytmičtějším duchu moderní elektronické hudby. Průběh večera bude zpestřen dobročinným turnajem ve stolním fotbálku či dražbou a tombolou s hodnotnými cenami. Pro obě části charitativní akce bude připraveno občerstvení za symbolické ceny, jehož výtěžek bude taktéž použit na charitativní účel tohoto projektu.

Našim záměrem je nejen zkvalitnění života nemocných a handicapovaných dětí v Ostravě a jejím nejbližším okolí, ale také zapojení těchto dětí do běžného života a splnění snů mnoha z nich.

 

Program akce:

 

14:00 – 18:00   Program pro děti, vstupné 0,- Kč      

 • projekce pohádky ČT - Tajemství staré bambitky (hl. role T. Klus, K. Janovičová)
 • předvánoční workshop Andělské tvoření
 • loutkové představení O Budulínkovi, Zimní pohádka, O Smolíčkovi
 • projekce večerníčku Báječná show

Spoustu soutěží a cen

 • fotbalisté FC Baník Ostrava
 • hokejisté Hc Vítkovice steel
 • házenkářky DHC Sokol Poruba

 

 • a možná příjde i Mikuláš
 • koncert Michal Hudček, finalista superstar
 • pěvecké a houslové představení absolventů ZŠ Železárenská

19:30 – 04:00   Večerní část, vstupné 150,-Kč

 • Bags /pop - rock/
 • Kofe-in /pop - rock/
 • Wicked sound /raggae - dance music/
 •  Petit DFC /funky/
 • Martin Dee /erlektrobreakz/techfunk/
 • Saboter DFC /dnb/
 • Dj Cooldy /dnb/

Turbnaj ve stolním fotbálku

 • dražba
 • tombola

Konáním této charitativní akce podporujeme handicapované a nemocné děti v Ostravě a jejím nejbližším okolí. Přijď se pobavit a podpořit dobrou věc i Ty!

 

Vážení a milí účastníci akce,přátelé,kamarádi.

Moc Vám děkujeme za včerejší účast a s radosti Vám oznamujeme,že jsme vybrali jak na školné pro obě holčičky ze ZŠ Železárenská,tak nám také něco málo zbylo na koupi vánočního stromečku a ozdob na oddělení hematologie ve FNSP. Za všechny děti Vám nesmírně děkujeme. Moc si toho a Vás vážím,protože každý,kdo dorazil,ukázal,že má velké srdce. Děkujeme moc.

 

Ostravský dortík

A v neposlední řadě děkuji Gábince Doležalové a jejím Ostravským dortíkům za nádherný dort, který připravila pro děti, kterých se zúčastnilo neuvěřitelných 128!

A CO TENTO ROK MŮŽETE VYHRÁT V TOMBOLE NEBO SI VYDRAŽIT....?


...opět jen praktické a hodnotné ceny, jako jsou např. dámské I pánské sportovní oděvy značek Adidas, Nike, Joma, Hummel, sportovní potřeby a náčiní (baskeťáky, míče, kopačáky, hokejky (Molten, Joma, Bauer)), CD, lístky do divadla či koncerty a mnoho dalšího....!!!! Je se na co těšit. 

PŘIJŤE SE POBAVIT A VÝHRÁT!I ZAKOUPENÍM LÍSTKU DO TOMBOLY PŘISPĚJETE NA POMOC HANDICAPOVANÝM DĚTEM!!!!

KOMPLETNÍ SEZNAM VÝHER BUDE ZVEŘEJNĚN PÁR DNŮ PŘED AKCÍ! ;)

Kofe-in

Dovoluji si Vám představit jedinečnou kapelu KOFE-IN, která vystoupí na II. ročníku charitativní akce DEJ SMYSL SVÉ PÁRTY, taktéž bez nároku na honorář. Tímto děkujeme a těšíme se...


Kapela vznikla v roce 2006. V jejich energické fúzi lze najít odkazy různých hudebních stylů. V současné sestavě, která je posílena o basovou linku Daniela Herrmanna (ex-Cocotte Minute), bicí Pavla Hruši (ex-Cocotte Minute) a kytaru Martina Leciána (ex-Proti směru) tak slibuje kytarově dravější zvuk opřený o basový val s tepajícími bicími, to vše okořeněno minimalistickým beatem mašinek, druhou kytarou Petra Kunzeho a originálními texty a zpěvem frontmana Jana Kunzeho.

Debutové album Osobní vesmír vyšlo v roce 2009. Hned první singl Sebe mi dej na sebe upoutal pozornost nezvyklým trojrozměrným zpracováním v komixovém stylu a na YouTube se jeho sledovanost vyšplhala přes 25.000 zhlédnutí již v prvních měsících. Hitparáda Rockparáda dokonce video označila za nejzdaři
lejší v roce 2009. Singl úspěšné rotoval několik týdnů ve všech televizních hitparádách.

O dva roky později vydali KOFE-IN druhé album s názvem Libertin a pozornost si opět vysloužily jejich nové videoklipy. První z nich k písni Kladu tě na vodu zaznamenal úspěch především v prvním ročníku soutěže Český YouTube Fest, kde obsadil 2. místo z 650 nominovaných klipů. Stejná píseň byla nominována v hudební anketě Žebřík 2011 na skladbu roku. KOFE-IN byl rovněž nominován i v kategorii objev, kde nakonec úspěšně obsadil 2. místo.

Z desky Libertin následoval singl Levituju, jež je zároveň i dalším zdařilým videoklipem do sbírky. Objevil se nejen v rotacích televize Óčko a v hitparádě Medúza, ale byl opět vybrán porotou mezi 15 finalistů 2. ročníku Českého Youtube Festu 2012 a nakonec se umístil na 5. místě z více než 800 zaslaných videoklipů z celé ČR.

Kapela má za sebou několik rozsáhlých celorepublikových tour a v současné době si užívá letní festivalovou sezónu a začíná pracovat na novém materiálu.

WICKED SOUND

představujeme další z umělců, kteří podpoří II. ročník charitativní akce DEJ SMYSL SVÉ PÁRTY!!! děkujeme za podporu a těšíme se :-)
•Píše se rok 2008 a Richie, v té době promotér a organizátor reggae akcí v Opavě, dává prostor na svých parties mladému selektorovi z Ostravy Tammanovi. Ten na akcích vystupuje celkem pravidelně, ale zatím sám jen s počítačem při sobě. Začátkem léta 2009 bylo promování Richiemu málo, nakupuje první sedmipalce a s chutí se pouští do hraní. Samotnému se nechce hrát nikomu a tak vznikla myšlenka založit crew, která bude v příštích letech vládnout Moravskoslezskému kraji. Přes prázniny se tato crew začala formovat až do finální podoby dnešního Wicked Sound. Společně Richie a Tamman poprvé vystupují jako Wicked Sound v září 2009, na mejdanu „RaggaMuffin“ v opavském klubu Mrkev.
• Tato nezastavitelná ostravsko-opavská crew má za sebou kolem tří stovek převážně úspěšných akcí v Čechách i na Slovensku. Během tří let svého fungování stihli zahrát na festivalech Colours of Ostrava, Hip Hop Kemp, Mighty Sounds, Real Beat a Uprising . Zorganizovali vystoupení zahraničních zpěváků General Levy, Deadly Hunta, 3gga & Emiliano, Jr. Brown, YT, Mc Tribuman, Steppa Style a českých zpěváků jako Cocoman, Dr. Kary, Messenjah, Mr. Roll nebo kapely Zion Squad.

Wicked Sound jsou velmi flexibilní a univerzální sound. Dokáží hrát mnoho stylů, od roots reggae přes hip hop, dancehall až k tanečním remixům a různým mash-upům. Nejčastější selekce Wicked Sound je zaměřená především na new roots a dancehall. Nehrají militantí a násilný dancehall. Jejich set je vždy zábavný, energický a plný pozitivní message.


www.wickedsound.cz

www.facebook.com/wicked.sound

www.twitter.com/wicked_sound

www.youtube.com/wickedsoundrockers

 

 

ŠKOLNÉ PRO ROMANKU

Romanka Babická (19 let), Ostrava

Diagnóza: Kvadruparéza, srdeční vada, středně těžká mentální retardace
Romanka trpí od dětství centrální kvadruparézou, srdeční vadou, epilepsií a středně těžkou mentální retardací. I přes tyto diagnozy je to velice společenská a milá slečna. Tak jako jiné dívky jejího věku se i ona zajímá o hudbu, módu, velmi ráda zpívá a tančí, ráda maluje. V budoucnu by chtěla být návrhářkou kabelek a módních doplňků. Romanka žije pouze se svou sestrou a otcem Alexandrem Babickým, který se stará o obě dcery sám. Oba jsou Romance velkou oporou a díky rodinné lásce se jí podařila překonat nejedna zdravotní komplikace. Romanka také navštěvuje ZŠ Železárenskou v Ostravě – Mariánských horách, kde je velice spokojená.
KONÁNÍM II. ROČNÍKU CHARITATIVNÍ AKCE DEJ SMYSL SVÉ PÁRTY POMŮŽEME ROMANCE A JEJÍ RODINĚ ZAPLACENÍM ROČNÍHO ŠKOLNÉHO NA ZŠ ŽELEZÁRENSKÁ!!!
 

 

ŠKOLNÉ PRO KRISTÍNKU

Kristýnka Zdrálková (9 let), Ostrava - Výškovice

Diagnóza: atypicky autismus, mentální retardace, skrytá epilepsie, strabismus...
Narodila se jako zdravé miminko, ale po pul roce se nevyvíjela jak by měla, v 6 měsících jí lékaři diagnostikovali svalovou ochablost a začali přibývat další. Mentální retardace, na neurologii skrytá epilepsie, strabismus, což je to nejmenší a to nejhorší atypický autismus, děti s takovou kombinací jako je epilepsie a mentální retardace a autismus, mají výrazný problém v komunikaci… a taky mívají záchvaty zlosti, které přijdou z důvodu úplných maličkostí a u Kristýnky jsou takové záchvaty časté :-( „To je náš největší problém, ale doufám že se to časem zlepší…“, řekla maminka Kristýnky Radka Zdrálková.
Kristýnka chodí na ZŠ Železárenskou v Ostravě – Mariánských horách, která se specializuje na výuku dětí s více vadami. Má ráda různé aktivity, které škola pořádá – canestenterapie, hypoterapie, bazén, dětské představení, kde je hudba, protože ráda tancuje. Ve třídě mají zavednou komunikaci Makaton – znakovou řeč pro postižené, ve které se ji pomalu začíná dařit. ZŠ Železárenská je tedy pro Kristýnku i maminku Radku velkou oporou. Kristýnka je v ní spokojená a já také, protože vím, že je o ni výborně postaráno a je v dobrých rukou.
 
 
 

 

 

Děkujeme 

Všem dobrovolníkům z řad účastníků a přátel, kteří mi nesmírně pomohli celou akci zorganizovat a zajistili tak hladký průběh celého dne. Dále také velice děkuji klubu Barrák, moderátorovi Lukášovi Hudečkovi, foto Michalovi Janošcovi a kapelám a Dj´s, kteří bavili účastníky až do časných ranních hodin. 
 

Dj´s Kju Cooldy, Martin Dee, Saboter, Petit, Wicked sound, a kapely Bags a Kofe-in. 
 

DÍKY MOC

informace pro sponzory

pro sponzory

05.10.2011 14:59
V případě podpory této akce finanční nebo hmotnou formou vám nabízím:   - umístění reklamního banneru do hlavního sálu - plochu pro mobilní stánek Vaší firmy - logo firmy na letácích a plakátech - poděkování sponzorům v hlavní části večera a při vyhlášení vytěžené...

Bags

Osmičlenná pop-rocková skupina ze Strakonic oživená dechovou sekcí a elektronickými prvky v čele s krásnou zpěvačkou. Bags (dříve 12°Bagpipers) sázejí hlavně na energičnost a chtějí bavit publikum po celé republice. Za 4 roky existence mají za sebou již přes sto koncertů, vydání třech EP disků i úspěchy v hudebních soutěžích. Vystoupili nejen na malých i velkých českých festivalech, ale také i jako support známým kapelám jako jsou Mandrage, Vypsaná Fixa nebo Toxique. 
Strakonická parta Bags chystá na zimu vydání nového CD s názvem Oddělení hříchů, a tak si ještě před tím připravila pro nedočkavé fanoušky malou ochutnávku. Natočila videoklip k novému singlu Rapper.

Jde o první oficiální videoklip, který se kapela Bags rozhodla natočit. Byť si na YouTube můžete dohledat i, podle slov členů kapely, “sranda klip“ na píseň Discoléta, který kdysi Bags natočili za asistence a pomoci jejich dvorního kameramana Petra Soukupa. Právě Petr se výrazně podílel i na tvorbě klipu nového.


Bags se rozhodli udělat klip k písni Rapper, kterou znají fanoušci z koncertů a která má právě na koncertech nemalé ohlasy. Každého baví a jak říká sama kapela, dokáže zaujmout spoustu lidí napříč všemi hudebními žánry. Opět se bude jednat spíše o vtipně laděný příběh. Vážnější témata a díla si nechává kapela na později. Určitě je pořád na co se těšit.

https://www.studentpoint.cz/265-novinky/8970-bags-predstavuji-svuj-prvni-videoklip.-a-je-to-pecka#.UJepBG-zKSo